Odbierz voucher o wartości 3000zł na zabieg przeszczepu włosów metodą FUE.
01 PRZED I PO

Metamorfozy Pacjentów

Poza osiąganiem fantastycznych rezultatów wierzymy, że utrzymywanie kontaktu z naszymi pacjentami przed, w trakcie i po zabiegu przeszczepu włosów jest najważniejsze – pomaga to zachować naszym pacjentom poczucie spokoju i kontroli. Jesteśmy zawsze pod ręką, aby zapewnić wskazówki, wsparcie i porady dotyczące opieki pooperacyjnej. Oto zdjęcia przed i po oraz historie naszych Pacjentów.

Piotr K.

Historia Piotra:

Piotr pragnął obniżyć linię włosów i zagęścić zakola oraz czubek głowy. Wykonaliśmy zabieg 2630 graftów, który trwał ponad 6 godzin. Pacjent po 6 miesiącach jest zadowolony, mogąc z powrotem cieszyć się gęstością włosów. Efekty są widoczne i bardzo naturalne, natomiast blizny całkowicie niewidoczne.

Efekty przed i po:

Marek P.

Historia Marka:

Marek borykał się z problemem łysienia androgenowego od lat. Codzienne maskowanie wysokiego czoła fryzurą było dużym problemem dla naszego Pacjenta. Wpływało to na pewność siebie i obniżenie samooceny. U Pacjenta przeprowadziliśmy zabieg 3300 graftów, który trwał ok.8h, podczas którego, odtworzona została przednia linia włosów, która była mocno przesunięta do tylu. Ponadto zagęściliśmy całą głowę z koroną. Zdjęcia zrobione są w odległości 7 miesięcy od zabiegu. Marek zawdzięcza efekt swoim grubym czarnym włosom, dzięki którym uzyskaliśmy świetną gęstość

Efekty przed i po:

Piotr P.

Historia Piotra:

Piotr pomimo braku problemów wynikających z przerzedzenia włosów i  nadmiernego ich wypadania włosów od zawsze zmagał się z wysoką linią włosów. W naszej klinice dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzane metamorfozy spełniały oczekiwania naszych klientów, poprawiając ich komfort życia oraz zadowolenie z nowego wyglądu, tak jak w przypadku pana Piotra. Poniżej efekt przeszczepienia 1800 graftów (w zaledwie 5h), co pozwoliło nam rozwiązać kompleks,z którym borykał się wiele lat. Taka ilość mieszków włosowych pozwala na obniżenie linii włosów, zachowując maksymalną gęstość i naturalny efekt. Zdjęcia przedstawiają efekt przed i 6 miesięcy po zabiegu, ale na finalny efekt musimy poczekać 12 miesięcy.

Efekty przed i po:

Adam K.

Historia Adama:

Adam od lat borykał się z łysieniem androgenowym. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat zauważył, że kondycja jego włosów znacznie się pogarsza. Od tego czasu rozważał przeszczep włosów, ale zwlekał z decyzją bojąc się bólu, możliwych powikłań jak i samego zabiegu. Utrata włosów wpłynęła na jego samopoczucie i pewność siebie. Przeszczep włosów metodą FUE w ilości 2900 graftów pozwolił na odzyskanie dawnej linii włosów i wspaniałej gęstości. Liczba mieszków włosowych zależy indywidualnie od potrzeb pacjenta, zazwyczaj podczas jednej procedury przeszczepianych jest od 2 500 do nawet 4 000 graftów. Czas zabiegu również jest zależną kwestią, w przypadku Adama zabieg trwał 6-7 godzin. Metamorfoza przedstawia zdjęcia przed i zaledwie 5 miesięcy po przeszczepie.

Efekty przed i po:

Łukasz K.

Historia Łukasza:

Łukasz od kilku lat cierpiał z powodu postępującej utraty włosów. Pacjentowi zależało na odzyskaniu gęstości i powrocie do dawnej fryzury. Wykonaliśmy zabieg 3300 graftow. Prezentowany efekt pozabiegowy uzyskaliśmy w zaledwie pół roku. Metoda FUE charakteryzuje się małą inwazyjnością oraz całkowitym brakiem bólu w trakcie jak i po zabiegu transplantacji, co pozytywnie wpłynęło komfort naszego pacjenta. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, Łukasz już po 5-7dniach mógł wrócić do codziennych czynności. Efekty są widoczne i bardzo naturalne, natomiast blizny całkowicie niewidoczne.

Efekty przed i po:

Wiesław S.

Historia Wiesława:

Wiesław zgłosił się do nas chcąc odzyskać pewność siebie. Łysienie na czubku głowy wpływało źle na jego samopoczucie, a leki, które kiedyś pomagały mu wzmocnić włosy, przestały działać. Po miesiącach zastanawiania się, zdecydował się za przeszczep włosów metodą FUE, by uniknąć szwów i blizn. Wiesław przeszedł niewielki zabieg, w którym zostało pobrane 1800 graftów, aby pomyślnie pozbyć się prześwitów. Nasz zespół przeprowadził zabieg w zaledwie 5 godzin. Pacjent po 6 miesiącach jest zadowolony, mogąc z powrotem cieszyć się gęstością włosów.

Efekty przed i po: