Odbierz voucher o wartości 3000zł na zabieg przeszczepu włosów metodą FUE.
01 Osoba

Michał Filipczak

Lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego, Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Odbył prestiżowe szkolenie w Klinice Transplantacji Włosów w Tbilisi w Gruzji. Zamiłowanie do chirurgii odtwórczej włosów koncentruje na zabiegach metodą FUE – najnowocześniejszą metodą transplantacji włosów. Specjalizuje się w zabiegach przeszczepu włosów na głowie, rekonstrukcjach brody i brwi, jak również odtworzenia owłosienia w miejscach urazów i blizn, a także przeszczepów mieszków włosowych z obszarów innych niż głowa (Body Hair Transplant).

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem łysienia zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jest zwolennikiem subtelnego i małoinwazyjnego poprawiania wyglądu. Jest człowiekiem bardzo empatycznym, co sprawia, że zadowolenie i dobre samopoczucie pacjenta to priorytet.

Jeżeli czujesz, że chcesz poprawić swój wygląd, lub po prostu przeciwstawić się procesowi starzenia, serdecznie zapraszam na konsultację. Chętnie Cię poznam i wysłucham, a następnie dzieląc się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, ustalimy najlepszy plan zabiegów dla Twoich indywidualnych potrzeb.

Michał Filipczak
02 Ludzie

Nasz zespół