Zniżka Black Friday

Otrzymaj pakiet zniżek na wybrane zabiegi, najpopularniejsze wśród mężczyzn!

Szczegóły promocji:

  1. Aby otrzymać pakiet zniżek, wypełnij formularz na stronie, podając swoje imię oraz adres e-mail, na który wyślemy potwierdzenie.
  2. Zniżki mogą zostać wykorzystane w terminie do 31.12.2022r.
  3. Oferta jest imienna i obowiązuje za pokazaniem maila z potwierdzeniem. Oferty nie można przekazywać innym.
  4. Każda zniżka dotyczy jednego zabiegu, nie łączy się z innymi rabatami.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

01 Black Friday

Oferta dla mężczyzn

Skorzystaj ze specjalnych zniżek, przygotowanych SPECJALNIE z myślą o mężczyznach! Pragniesz wypełnić zmarszczki, wygładzić skórę, a może szukasz terapii na włosy lub jesteś zainteresowany przeszczepem włosów? Mamy dla Ciebie oferty zniżkowe na najczęściej wybierane przez mężczyzn zabiegi!

02 Oferta Black Friday

Pakiet zniżkowy

Toksyna botulinowa

 
Botoks umożliwia uzyskanie nowego świeżego wyglądu.Najczęściej botoks stosuje się w obrębie twarzy, co pozwala nam uzyskać efekt wygładzonych zmarszczek wokół oczu, czoła, twarzy, a także ust.

Czytaj więcej

Terapia włosów Dr. Cyj

Zabieg na włosy Dr Cyj to mezoterapia stosowana na skórę głowy będąca unikalnym programem terapii włosów wykorzystujący preparat peptydowy, który wspomaga odrost włosów, ale także zatrzymuje proces ich wypadania. 

Czytaj więcej

Wolumetria twarzy

Modelowanie owalu twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego, pozwala skorygować kształt twarzy , nadać jej objętość. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność jak również znacząco poprawia się jej nawilżenie. Wolumetria powstrzymuje oznaki starzenia , efekt jest całkowicie naturalny.

Czytaj więcej

Przeszczep włosów

 

Jako jedna z nielicznych klinik w Polsce i za granicą, podejmujemy się zabiegów wykonywanych nawet na dużych ubytkach włosów.

Czytaj więcej

Już? To świetnie!

Na Twojej skrzynce mailowej czeka już na Ciebie voucher na pakiet zniżkowy. Wykorzystaj swój voucher jeszcze dziś! Umów się na konsultacje ze specjalistą w Hair Care Clinic. Pokaż voucher, a na konsultację umówisz się bezpłatnie.
Umów się na konsultację

Co oferujemy?

Konsultacja w klinice składa się z wywiadu, badania trichoskopowego skóry głowy oraz oceny jakości włosów.

Stacjonarnie lub online

Konsultację można odbyć również online (poprzez wideorozmowę lub drogą mailową, wcześniej poprosimy Cię tylko o wysyłkę zdjęć).

Odpowiadamy na pytania

Podczas konsultacji odpowiadamy również na pytania i wątpliwości dotyczące zabiegu i rekonwalescencji.