Odbierz voucher o wartości 3000zł na zabieg przeszczepu włosów metodą FUE.
01 Voucher podarukowy

PODARUJ BLISKIEMU VOUCHER

Szukasz prezentu na Dzień Kobiet? Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby?  A może pragniesz nagrodzić swoich pracowników uniwersalnym prezentem? Mamy dla coś dla Ciebie! 
Zamów voucher podarunkowy o dowolnej wartości do wykorzystania na zabiegi medycyny estetycznej lub zabieg przeszczepu włosów. Luksusowe, pozłacane vouchery czekają na Ciebie. 

Zamów voucher
02 Popularne zabiegi

Przegląd zabiegów

Modelowanie ust

Zabieg z użyciem wypełniacza HA w celu poprawy wyglądu ust, wyrównania asymetrii czy zlikwidowania widoczności blizn powstałych w tym miejscu. Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie. Jej zadaniem jest utrzymanie wody w tkankach.

Czytaj więcej

Osocze bogatopłytkowe

Terapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjny program biostymulacyjny komórek skóry dający efekty regeneracji i rewitalizacji skóry. Osocze bogatopłytkowe to naturalna terapia anti-aging, która często jest określana jako tzw. „wampirzy lifting”. 

Czytaj więcej

Toksyna Botulinowa

Botoks umożliwia uzyskanie nowego świeżego wyglądu.Najczęściej botoks stosuje się w obrębie twarzy, co pozwala nam uzyskać efekt wygładzonych zmarszczek wokół oczu, czoła, twarzy, a także ust.

Czytaj więcej

Wolumetria twarzy

Modelowanie owalu twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego, pozwala skorygować kształt twarzy , nadać jej objętość. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność jak również znacząco poprawia się jej nawilżenie. Wolumetria powstrzymuje oznaki starzenia , efekt jest całkowicie naturalny.

Czytaj więcej
04 Kontakt

Zapraszamy do kontaktu