Powered by Smartsupp Skip to main content
Szukaj

01 USŁUGA

Kollagen Nithya

Kollagen Nithya to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, który polega na zastosowaniu preparatu w celu stymulacji produkcji kolagenu w skórze. Zabieg ten ma na celu poprawę jędrności, elastyczności i wyglądu skóry, redukcję zmarszczek oraz lifting twarzy i ciała.

02 DZIAŁANIE

Czym jest Kollagen Nithya?

  • Zabieg Kollagen Nithya wykonywany jest przy użyciu techniki mezoterapii. Procedura polega na podaniu preparatu śródskórnego za pomocą cienkiej igły w odstępach 2-3 cm, przy zastosowaniu dawki 0,1 ml produktu na punkt. Przed przystąpieniem do zabiegu, skóra jest znieczulana za pomocą specjalnej maści, co sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Po zakończeniu mezoterapii, wykonuje się delikatny masaż.

03 POWODY

Wskazania

  • utrata jędrności i elastyczności skóry,
  • widoczne zmarszczki i bruzdy,
  • zwiotczenie skóry na twarzy, szyi, dekolcie oraz innych obszarach ciała.
  • w celu poprawy wyglądu skóry.
Umów się na konsultację
1 zalety 1
zdjecia na stronke pion teamThumb 1

04 PRZECIWWSKAZANIA

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • aktywne infekcje skórne,
  • skłonność do tworzenia blizn przerostowych,
  • choroby układu krzepnięcia krwi.

05 PRZEBIEG ZABIEGU

Jak wygląda zabieg?

Należy pamiętać, że każdy pacjent jest unikalny, dlatego ważne jest skonsultowanie się z naszym specjalistą medycyny estetycznej przed podjęciem decyzji o zabiegu Kollagen Nithya.

01
Konsultacja

Cały zabieg trwa zwykle około 30-60 minut.

02
Efekty

Po zabiegu z użyciem Kollagen Nithya, efekty zazwyczaj stają się widoczne w ciągu kilku tygodni od przeprowadzenia procedury. Kollagen Nithya działa stopniowo, pobudzając naturalną produkcję kolagenu w skórze, co prowadzi do poprawy jej elastyczności, jędrności i wygładzenia.

Trwałość efektów zależy od wielu czynników, takich jak indywidualne cechy skóry, styl życia pacjenta i proces naturalnego starzenia się. Ogólnie rzecz biorąc, efekty Kollagen Nithya utrzymują się przez okres od 9 do 12 miesięcy. Po tym czasie zaleca się przeprowadzenie kolejnej sesji, aby utrzymać osiągnięte rezultaty.

zdjecia na stronke pion duze 1

Zapraszamy
do kontaktu

Marta Węcławska
570 130 900
 marta@hcclinic.pl

Agnieszka Małczak
501 220 650
 agnieszka@hcclinic.pl

dla ani 1 1 teamThumb
Close Menu