Powered by Smartsupp Skip to main content
Szukaj

01 USŁUGA

Osocze bogatopłytkowe PRP we Wrocławiu

Terapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjny program biostymulacyjny komórek skóry dający efekty regeneracji i rewitalizacji skóry. Osocze bogatopłytkowe to naturalna terapia anti-aging, która często jest określana jako tzw. „wampirzy lifting”. Zabieg z wykorzystaniem PRP jest w pełni bezpieczny, ponieważ wykorzystuje substancje, które pozyskiwane są bezpośrednio z krwi pacjenta.

Czas trwania

(30-40 minut)

Znieczulenie

miejscowe

Efekty

po 1 dniu

Cena

od 450zł

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 20% zniżki na ten zabieg.

Zniżka 20%

Czym jest osocze bogatopłytkowe?

 • Osocze, inaczej PRP (Platelet Rich Plasma) to preparat krwiopochodny zawierający skoncentrowane płytki krwi (PLT – Platelets) zawieszone w niewielkiej ilości osocza.
 • Skoncentrowane płytki krwi znajdujące się w osoczu bogatopłytkowym wywołują naturalne, fizjologiczne reakcje, które między innymi sprawiają, że tkanki goją się i regenerują w szybszym tempie, co pozwala na skuteczne zastosowanie w szerokim spektrum dziedzin.
 • Osocze zawiera czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają one także syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.
 •  Efekty nawilżenia widoczne są już po pierwszym, a regeneracji po kilku tygodniach.
 • W naszej klinice przeprowadzamy zabiegi autologiczne polegające na wykorzystaniu materiału pobranego bezpośrednio od pacjenta. Pobrana próbka krwi jest odpowiednio przetworzona w taki sposób, by nie zawierała zanieczyszczeń, a jedynie dobroczynne dla organizmu substancje.

Zastosowanie osocza bogatopłytkowego PRP w medycynie estetycznej:

 • Mezoterapia skóry głowy osoczem stymuluje szybsze przejście włosów z fazy telogenu do anagenu tzn. z fazy uśpienia do fazy wzrostu. Poprawa mikrokrążenia w skórze i zwiększenie liczby drobnych naczyń krwionośnych pobudzają włosy do wzrostu, dlatego uzyskujemy lepsze i szybsze efekty przeszczepu włosów w połączeniu z terapią osoczem bogatopłytkowym.
 • „Wampirzy lifting”, czyli mezoterapia osoczem bogatopłytkowym skóry twarzy, wykonywany jest w celu rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, poprawy jej elastyczności i nawilżenia. Wskazanie do zabiegu stanowi skóra wymagająca odnowy, odżywienia, z objawami starzenia – jak zmarszczko mimiczne np. „kurze łapki”,cienie pod oczami. PRP stosuje się też w celu odmłodzenia skóry dłoni.

Ostrzykiwanie osoczem we Wrocławiu – jakie przynosi korzyści?

Jednym z największych plusów będzie tutaj fakt, że praktycznie nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. W osoczu bogatopłytkowym znajdują się czynniki wzrostu, dzięki czemu ich stosowanie na włosy pomaga przyspieszyć ich wzrost i skutecznie zapobiegać wypadaniu, powstrzymując zakola. Wstrzyknięcie osocza stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawiając koloryt i jędrność skóry. Poprawie ulegają połączenia międzykomórkowe i mikrokrążenie w obrębie miejsca, gdzie wykonano zabieg.

Zalety zabiegu osoczem bogatopłytkowym:

 • wysoka skuteczność zabiegu,
 • osocze bogatopłytkowe jest naturalnym preparatem, dzięki temu zabiegi z jego wykorzystaniem są w 100% bezpieczne, a także wyeliminowane jest ryzyko pojawienia się powikłań, skutków ubocznych,
 • efekty widoczne już w trakcie serii zabiegów lub niedługo po zakończeniu terapii
 • szybka rekonwalescencja
pexels karolina grabowska 4040554 teamThumb 1
zdjecia na stronke pion MALEEEE

Efekty po mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym

 • spłycenie drobnych zmarszczek,
 • rewitalizacja skóry,
 • poprawa napięcia skóry,
 • poprawa kolorytu i zmniejszenie przebarwień skóry,
 • redukcja cieni pod oczami,
 • wygładzenie blizn,
 • zahamowanie nadmiernego wypadania włosów, wzmocnienie włosów

Przeciwwskazania do zabiegu osoczem bogatopłytkowym

 • Ciąża i karmienie piersią,
 • Nieleczona cukrzyca,
 • Choroby nowotworowe,
 • Infekcje bakteryjne i wirusowe

Zabiegi osoczem bogatopłytkowym w HC Clinic we Wrocławiu - od czego zależy cena?

W naszej klinice cena za zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zaczyna sie od 450 zł. Wśród czynników mających wpływ na cenę zabiegu możemy wyróżnić m.in. jakość sprzętu wykorzystywanego do pozyskiwania osocza z próbki krwi. Od niej zależy jakość osocza, czyli m.in. poziom koncentracji czynników wzrostu, jaki ma wpływ na poziom regeneracji.

Jak wygląda mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym we Wrocławiu?

W naszej klinice przeprowadzamy zabiegi autologiczne polegające na wykorzystaniu materiału pobranego bezpośrednio od pacjenta. Pobrana próbka krwi jest odpowiednio przetworzona w taki sposób, by nie zawierała zanieczyszczeń, a jedynie dobroczynne dla organizmu substancje.

Wampirzy lifting we Wrocławiu - w jaki sposób przygotować się do zabiegu?

W przypadku stosowania wampirzego liftingu we Wrocławiu na skórę twarzy, szyi lub dekoltu, nie są potrzebne większe przygotowania. Skóra jest oczyszczona i zdezynfekowana przez specjalistę przed zabiegiem. Jeśli jednak zabieg będzie stosowany na włosy, należy je w tym samym dniu umyć i wysuszyć. Pamiętaj także o tym, by po ich wysuszeniu nie stosować kosmetyków do stylizacji.

Jak w każdym innym przypadku, zabieg jest poprzedzony wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia przeciwwskazań. Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach przyjmowanych na stałe, ze szczególnym naciskiem na środki rozrzedzające krew.

Zobacz także: powiększanie ust, mezoterapię mikroigłową oraz niechirurgiczny lifting twarzy Radiesse.

Zapraszamy
do kontaktu

Marta Węcławska
570 130 900
 marta@hcclinic.pl

Agnieszka Małczak
501 220 650
 agnieszka@hcclinic.pl

dla ani 1 1 teamThumb
Close Menu