Powered by Smartsupp Skip to main content
Szukaj

01 USŁUGA

Blefaroplastyka we Wrocławiu

Blefaroplastyka jest chirurgicznym liftingiem powiek, który stosuje się w problemie związanym z opadającą powieką. Decydując się na zabieg odzyskasz urodę, pozbędziesz się nadmiaru skóry, która stanowi defekt kosmetyczny, a tym samym zapomnisz o problemie. Zabieg zostanie wykonany w klinice HC Clinic przez lekarza z kliniki optyczno-okulistycznej One Day Clinic.

WE WSPÓŁPRACY Z:

logo onedayclinic

Plastyka powiek dolnych

Blefaroplastyka powiek dolnych, to procedura chirurgiczna mająca na celu poprawę wyglądu dolnych powiek. Zabieg ten przeprowadza się w celu usunięcia nadmiaru skóry, tłuszczu i/lub tkanki mięśniowej z okolic oczu, co może powodować opadanie powiek, worki pod oczami i ogólnie zmęczony wygląd.

Cena od 5000zł

Plastyka powiek górnych

Plastyka powiek górnych, znana również jako blefaroplastyka górna, to chirurgiczny zabieg estetyczny, który ma na celu poprawę wyglądu górnych powiek. Zabieg ten przeprowadza się w celu usunięcia nadmiaru skóry, tłuszczu i/lub mięśni z okolic oczu, które mogą powodować opadanie powiek, nadmierne worki pod oczami, czy ograniczenie pola widzenia.

Cena od 4500zł

Na czym polega zabieg blefaroplastyki?

Zabieg blefaroplastyki to inaczej usunięcie nadmiaru skóry łącznie z tkanką tłuszczową z okolic powiek. Jest to działanie, które zaleca się kobietom i mężczyznom z zaburzeniami widzenia, których przyczyną jest nadmiar skóry na powiekach. Plastyka trwa około 60 minut. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym.
Podczas pracy chirurg dokonuje nacięcia i usuwa nadmiar skóry oraz tkanki tłuszczowej z małym fragmentem mięśnia. Dodatkowo używa się lasera, który obkurcza mięsień. Zabieg wymaga założenia cienkich szwów, które zdejmuje się po 7 dniach. Po operacji zauważa się likwidację opadania powieki, zaburzenia widzenia i smutnego wyrazu twarzy.

Korekcja i plastyka powiek we Wrocławiu - realizacja

Kwalifikacja do plastyki powiek dolnych i górnych

Przed podjęciem zabiegu blefaroplastyki należy odbyć konsulację kwalifikacyjną w klinice bądź ONLINE, podczas której omówiony zostanie zakres zabiegu, a także wykluczone zostaną neurologiczne przyczyny opadania powieki.

Chcąc skorzystać z takiej formy należy wykonać zdjęcia wg wzoru i dołączyć do formularza. Po otrzymaniu zgłoszenia konsultant lub lekarz wykonujący zabieg skontaktuje się z Pacjentem celem omówienia szczegółów. Jeśli wszystkie kwestie zostaną wyjaśnione nie będzie potrzeby odbywania wizyty kwalifikacyjnej przed zabiegiem, taka wizyta odbędzie się już w dniu zabiegu.

Blefaroplastyka
Dane osobowe
Dane osobowe
Imię i nazwisko
Wiek

Kto wykona zabieg korekcji powiek?

Zabieg wykonywany przez lekarza Marka Łukasiewicza lub lek Oskara Sleimana. Są to specjaliści do spraw chorób oczu oraz chirurdzy blefaroplastyki z wieloletnim doświadczeniem. Więcej informacji w zakładce o nas. Zapis na zabieg poprzedzony jest konsultacją telefoniczną lub stacjonarną.

Untitled design 56

lek Oskar Sleiman

Chirurg blefaroplastyk, Specjalista chorób oczu

Ukończył studia medyczne w 2005 roku i od tego czasu zdobywał woje doświadczenie, praktykując na terenie kraju i szkoląc sie za granicą. W całym okresie swojej praktyki lekarskiej pragnie zapewnić swoim pacjentom jak najlepszą opiekę zdrowotną w dziedzinie okulistycznej.
Dr Sleiman to wybitny specjalista w dziedzinie chorób oczu, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz doskonałą reputację w swojej branży. Jego pasja do medycyny okulistycznej i ciągłe doskonalenie umiejętności pozwalają mu zapewnić pacjentom kompleksową i profesjonalną opiekę.

marek lukasiewicz

lek Marek Łukasiewicz

Specjalista chorób oczu

Doktor Marek Łukasiewicz ukończył uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 2014 roku a następnie podjął się specjalizacji z okulistyki w Warszawie którą ukończył w 2020 roku.
Jest specjalistą, który swoje umiejętności w zakresie operacji powiek doskonalił podczas wieloletniej pracy w poradniach zabiegowych oraz kończąc szkolenia u cenionych specjalistów takich jak dr Elsaftawy Ahmed, dr Zachara Mateusz oraz dr Dobrowolski Dariusz.
Jego zaangażowanie w dbanie o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo pacjentów sprawia, że jest wyjątkowym specjalistą w dziedzinie plastyki powiek.

stronka oferta miesiaca grafika 1

Wskazania do korekcji powiek

 • kształt powiek jest zmieniony,
 • utrata jędrności powieki górnej lub dolnej,
 • miejscowy obrzęk,
 • złogi tłuszczu w obszarze konturu oka,
 • ogólne zwiotczenie,
 • kurze łapki,
 •  zmęczony lub smutny wygląd,
 • worki pod oczami (stała wada)

Przeciwwskazania do plastyki powiek:

 • nadciśnienie tętnicze krwi,
 • skłonności do tworzenia się bliznowców,
 •  poważne choroby ogólnoustrojowe,
 • ciąża,
 • egzema powiek

Jak przygotować się do zabiegu korekcji powiek?

Pacjent, przed przystąpieniem do blefaroplastyki, powinien poddać się szeregu badań diagnostycznych, których zakres jest ustalany indywidualnie, a ich celem jest wykluczenie przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Tego typu diagnostyka przedzabiegowa jest niezbędna i pozwala zadbać o bezpieczeństwo pacjenta już na etapie przygotowań do zabiegu.

Lifting powiek we Wrocławiu - jak przebiega zabieg?

Zabieg trwa zwykle około 60 minut i realizowany jest w warunkach znieczulenia ogólnego. Chirurg, po dokonaniu precyzyjnych nacięć, usuwa nadmiar skóry, tkanki tłuszczowej oraz w razie potrzeby niewielki fragment mięśnia, co pozwala na uzyskanie pożądanego efektu estetycznego i funkcjonalnego. Stosowany jest także laser, który skutecznie obkurcza tkankę mięśniową, minimalizując tym samym ryzyko opadania powiek w przyszłości.

Korekcja powiek górnych i dolnych - zalecenia po zabiegu

Po zabiegu pacjent powinien przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego, co umożliwi szybki i bezproblemowy powrót do pełnej sprawności. Ważne jest unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego, unikanie ekspozycji na słońce oraz stosowanie zalecanych maści i kremów. Szwy są zazwyczaj usuwane po upływie 7 dni od procedury.

Blefaroplastyka jest zabiegiem, który mimo minimalnej inwazyjności, może pozostawić niewielkie blizny. Są one jednak umiejscowione w taki sposób, aby były jak najmniej widoczne, a z czasem stają się praktycznie niezauważalne. Z tego względu zabieg ten jest często wybierany przez wiele osób decydujących się na poprawę wyglądu swoich oczu.

plastyka powiek wrocław

Blefaroplastyka powiek w HC Clinic we Wrocławiu

Blefaroplastyka dolnych i górnych powiek wykonywana w HC Clinic we Wrocławiu to bezpieczna, skuteczna i sprawdzona metoda korekcji estetycznych i funkcjonalnych defektów okolic oczu.

Zobacz także: Kantoplastyka

Pacjenci zainteresowani zabiegiem mogą pochodzić z różnych regionów Dolnego Śląska, nie tylko z Wrocławia, ale także z Jeleniej Góry, Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Lubina, czy Legnicy. Wszyscy kandydaci powinni jednak spełniać określone kryteria zdrowotne i nie mieć przeciwwskazań do przeprowadzenia procedury.

Zapraszamy do kontaktu i konsultacji w celu indywidualnej oceny i zaplanowania zabiegu.

Poznaj porady specjalistów

19 października, 2023

Korekcja powiek bez skalpela – nowoczesne techniki niechirurgicznego liftingu oczu

12 października, 2023 in Chirurgia plastyczna

Blefaroplastyka – jak dbać o oczy po zabiegu korekcji powiek?

Z wiekiem powieki tracą swoją elastyczność. Jest to spowodowane znacznym zmniejszeniem produkcji elastyny oraz kolagenu. To naturalny proces, który staje się widoczny zazwyczaj po 55 roku życia. Skóra staje się…
Czytaj więcej
19 września, 2023 in Chirurgia plastyczna

Przygotowanie do zabiegu blefaroplastyki — co należy wiedzieć?

Blefaroplastyka to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który pozwala na modelowanie wyglądu powiek. Wykonuje się go przede wszystkim w celu poprawy wyglądu oczu. Jeśli planujesz poddać się temu zabiegowi, powinieneś…
Czytaj więcej
21 sierpnia, 2023 in Chirurgia plastyczna

Opadająca powieka – poznaj najczęstsze przyczyny, objawy i metody leczenia

Dla większości osób oczy stanowią najważniejszy aspekt wizerunkowy, gdyż nazywane są zwierciadłem duszy. To właśnie w nich skrywane są wszelkie emocje. Skóra powiek jest niezwykle delikatna i podatna na upływający…
Czytaj więcej
20 czerwca, 2023 in Chirurgia plastyczna

Zobacz świat jasno: Jak blefaroplastyka wpływa na pole widzenia?

Zgodnie z upływającym czasem i panującą grawitacją dochodzi do wiotczenia tkanek, dotyczy to również okolicy oka. Z wiekiem powieka staje się ciężka, nadmiar skóry zaczyna być problemem nie tylko estetycznym…
Czytaj więcej

Zapraszamy
do kontaktu

Marta Węcławska
570 130 900
 marta@hcclinic.pl

Agnieszka Małczak
501 220 650
 agnieszka@hcclinic.pl

dla ani 1 1 teamThumb
Close Menu