Powered by Smartsupp Skip to main content
Szukaj

01 USŁUGA

Strefa mężczyzn

„Strefa Mężczyzn” to specjalnie wyselekcjonowany zestaw zabiegów medycyny estetycznej, odpowiadający na indywidualne potrzeby i oczekiwania współczesnego mężczyzny. W świecie, w którym pierwsze wrażenie i dbałość o siebie mają kluczowe znaczenie, oferujemy procedury skrojone na miarę męskich potrzeb. Od odmładzania skóry, przez modelowanie sylwetki, aż po zabiegi zwiększające pewność siebie – nasza oferta została stworzona z myślą o Panach, którzy pragną wyglądać i czuć się doskonale w każdym wieku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi specjalistycznymi usługami dedykowanymi dla mężczyzn.

Osocze bogatopłytkowe PRP

Terapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjny program biostymulacyjny komórek skóry dający efekty regeneracji i rewitalizacji skóry.

Wolumetria twarzy

Wolumetria pozwala uwydatnić kości policzkowe, poprawić zarys żuchwy czy wysmuklić optycznie twarz podając preparat w brodę.

Toksyna botulinowa

Zabieg stosowany głównie w celu redukcji zmarszczek mimicznych, poprawy wyglądu skóry i odmłodzenia twarzy.

Lipoliza iniekcyjna

Zabieg polega na leczeniu miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprzez wywołanie miejscowej adipocytolizy, czyli niszczenie komórek tłuszczowych.

Stymulator Profhilo H+L

Pozwala uzyskać spektakularne efekty wypełnienia wymodelowania, co przekłada się na możliwość przywrócenia objętości i poprawy kondycji skóry.

Kwasy złuszczające

Zabieg ten ma na celu poprawę tekstury skóry, redukcję zmarszczek, usuwanie przebarwień i blizn oraz stymulację regeneracji komórek skóry.

Poznaj porady specjalistów

20 czerwca, 2023

Wypadanie włosów po covid – co trzeba wiedzieć?

10 sierpnia, 2023 in Dla mężczyzn

Rzadki zarost na twarzy — poznaj najważniejsze wskazówki pielęgnacji brody

Problem rzadkiego zarostu dotyka wielu mężczyzn bez względu na wiek. Coraz więcej Panów zwraca uwagę na swój wygląd i chce prezentować się nienagannie. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na to,…
Czytaj więcej
14 lipca, 2023 in Dla mężczyzn, Leczenie łysienia

Jak rozpoznać i zatrzymać łysienie u mężczyzn we wczesnym stadium?

Łysienie u mężczyzn jest częstym zjawiskiem. Nadmierne wypadanie włosów może mieć różne przyczyny. Zazwyczaj jest to podłoże genetyczne lub hormonalne. Jednak kluczowe jest, aby rozpoznać wczesne objawy łysienia i udać…
Czytaj więcej
4 lipca, 2023 in Dla kobiet, Dla mężczyzn, Medycyna estetyczna

Jak przygotować się do zabiegów odmładzających?

Medycyna estetyczna nieustannie rozwija się, poszerzając katalog swych usług. To nauka zajmująca się badaniem, pielęgnacją oraz przywróceniem atrakcyjności fizycznej. Oparta jest na procedurach medycznych, które są w pełni bezpieczne dla…
Czytaj więcej
26 czerwca, 2023 in Dla kobiet, Dla mężczyzn, Leczenie łysienia

Dieta i jej wpływ na łysienie

Nasza codzienna dieta ma kluczowe znaczenie dla zdrowia organizmu. Mowa tutaj również o wyglądzie zewnętrznym. To, co znajduje się na naszym talerzu, przekłada się na kondycję naszego ciała, skóry oraz…
Czytaj więcej

Zapraszamy
do kontaktu

Marta Węcławska
570 130 900
 marta@hcclinic.pl

Agnieszka Małczak
501 220 650
 agnieszka@hcclinic.pl

dla ani 1 1 teamThumb
Close Menu